Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

"

The Law Cafe

The Law Cafe dizi konusu: Kim Jung-Ho (Lee Seung-Gi) son derece zeki bir adamdır. Eskiden savcı olarak çalışıyordu ama babasının yolsuzluk skandalı nedeniyle işinden oldu. Bir apartmanı var ve toplanan kirayla geçiniyor, aynı zamanda binanın çatı katında yaşıyor. Kim Jung-Ho, Kim Yoo-Ri (Lee Se-Young) ile iyi arkadaştır. Yaklaşık 17 yıl önce lise öğrencisi olduklarından beri arkadaştılar. Kim Jung-Ho uzun süredir Kim Yoo-Ri’ye aşıktır.

Kim Yoo-Ri güzel ve akıllı bir kadındır. O da geçmişte savcılık yapmıştır. Geçmişte bir erkekle yaşadığı deneyim nedeniyle, hayatının geri kalanını bekar kalmaya karar verir. Şu sıralar ise büyük bir hukuk firmasında avukat olarak çalışmaktadır, ancak bir gün Kim Yoo-Ri işini bırakır. Daha sonra Kim Jung-Ho’nun sahibi olduğu binada “Law Cafe”yi açar. Kafe, kahve ve yasal tavsiyeler sunmaktadır. Herkes uğrayıp kahve içebilir veya hukuki danışmanlık alabilir.

Tür: Hukuk, Romantizm

  • Kategori yok

Koreantürk, 2009 yılında kurulmuş ve kore dizileri söz konusu olunca akla gelen ilk isimlerden biri haline gelmiştir. Kore dizileri, romantik türde diziler başta olmak üzere bir çok türde dizi çeşidine sahiptir. Çoğu, Güney Kore günlük hayatından kesitler içermekle birlikte, fantastik, bilim kurgu ve benzer bir çok türde dizi ve film yelpazesine sahiptir.DİZİ TÜRLERİ