Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

The Law Cafe 1.Bölüm12 Eylül,Pazartesi

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Orijinal Dil: Meraklısına videonun altyazısız halidir. Altyazılı izlemek için diğer partları seçiniz.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

İndirmek için tıkla

Konusu: Kim Jung-Ho (Lee Seung-Gi) son derece zeki bir adamdır. Eskiden savcı olarak çalışıyordu ama babasının yolsuzluk skandalı nedeniyle işinden oldu. Bir apartmanı var ve toplanan kirayla geçiniyor, aynı zamanda binanın çatı katında yaşıyor. Kim Jung-Ho, Kim Yoo-Ri (Lee Se-Young) ile iyi arkadaştır. Yaklaşık 17 yıl önce lise öğrencisi olduklarından beri arkadaştılar. Kim Jung-Ho uzun süredir Kim Yoo-Ri’ye aşıktır.

Kim Yoo-Ri güzel ve akıllı bir kadındır. O da geçmişte savcılık yapmıştır. Geçmişte bir erkekle yaşadığı deneyim nedeniyle, hayatının geri kalanını bekar kalmaya karar verir. Şu sıralar ise büyük bir hukuk firmasında avukat olarak çalışmaktadır, ancak bir gün Kim Yoo-Ri işini bırakır. Daha sonra Kim Jung-Ho’nun sahibi olduğu binada “Law Cafe”yi açar. Kafe, kahve ve yasal tavsiyeler sunmaktadır. Herkes uğrayıp kahve içebilir veya hukuki danışmanlık alabilir.

Tür: Komedi, Hukuk, Romantizm

Bilgi Notu:Çeviri: iwanttobeapia & pengu37420

spoiler