Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

The Outlaws 201709 Şubat,Perşembe

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not: Fembed video seçeneği ile izlemek için vpn uygulaması kullanmak gerekebilir.
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

indirmek için tıkla

Konusu: Hikaye, Seul / Guro Bölgesi’nde Garibong-dong’u yöneten yerel bir çete ile Çin, Yanbian’dan Heuksapa çetesi arasında büyüyen bir bölge savaşını takip ediyor; mahalleye barış getirmeye çalışmak için polis çağrılır. Jang Chen Çin’den geldi ve şimdi Seul’ün köhne bir Çin Mahallesinde tefeci olarak çalışıyor. Kana susamış adamları Wei Sung Rak ve Yang Tae ise bir numaralı destekçileri. Jang Chen, para toplama yöntemlerinde gaddarlığın da ötesi bir noktadadır. Ma Suk Do ise, Seul’ün Çin Mahallesinde bir dedektiftir. Çinli-Koreli çeteler bu bölge için savaşırken, o ise barışı ve adaleti korumaya çalışır. Jang Chen ise bu savaştan kazanan olmak için harekete geçer..

Türler: Aksiyon, Komedi, Suç

Bilgi Notu:Çeviri: The_AstronauD

spoiler