Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Kızılay Web Banner 728X090

The Point Men 202310 Mart,Cuma

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not: Fembed video seçeneği ile izlemek için vpn uygulaması kullanmak gerekebilir.
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

indirmek için tıkla

Konusu: Aşırı radikal Taliban mensubu bir grup, Afganistan’da bulunan Koreli turistleri rehin alır. Kore hükümeti, durumu halletmesi için Kore’nin en yetenekli diplomatlarından biri olarak bilinen Jae Ho’yu gönderir. Vardığında Afgan hükümetinden işbirliği ister ve rehineleri kurtarmak için mümkün olan her yolu kullanır. Ancak Jae Ho’nun çabaları boşunadır. Başarısızlığı nedeniyle Orta Doğu uzmanı özel bir ajan olan Dae Sik ile çalışmak zorunda kalır. Taliban’a ulaşmak için hamle yapmaya başladıklarında, ilk rehine ölümü gerçekleşir. Gidecek başka hiçbir yerleri olmayan ikili, diğer rehineleri kurtarmak için zamana karşı yarışta beklenmedik müttefikler haline gelir.

Türler: Aksiyon, Gerilim, Gizem, Dram

Bilgi Notu:Çeviri: f.cicek97

spoiler