Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

The Princess and the Matchmaker 201801 Nisan,Perşembe

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

İndirmek için tıkla

Konusu: Uzun süren kıtlığın ardından saray, kozmik talihsizliği düzeltmek için Prenses Song Hwa’nın (Shim Eun Kyung) evliliğini ayarlar. Ünlü bir kâhin olan Do Yoon (Lee Seung Gi), prensesle en iyi evlilik uyumu sağlayacak mükemmel kocayı bulması için getirilir. Ülkenin dört bir yanındaki adaylardan, farklı astrolojik işaretlere sahip dört müstakbel koca aday listeye alınır ancak prenses, hayat arkadaşının yalnızca fal okumaya dayalı olarak seçileceğini kabul etmeyi reddeder ve son karardan önce adayları kontrol etmeye karar verir. Saraydan gizlice çıkarken Do Yoon bunu öğrenir ve peşinden gider.

Tür: Tarihsel, Komedi, Romantik

Bilgi Notu:Çeviri: Nur

spoiler


kore dizileri