Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

"

The Sound of Magic

The Sound of Magic dizi konusu: Lise öğrencisi Yoon Ah Yi, yarı zamanlı işlerde çalışarak kardeşinin ve kendisinin geçimini sağlamaktadır. Anne ve babasının nerede olduğunu bilmemekteler. Alacaklıları babasını evden uzaklaştırmıştır ve sonra annesi de kaçmıştır. Ancak, mali durumu kötü olmasına rağmen Yoon Ah Yi, akademik olarak okulunun en üst sıralarında yer almayı başarmakta. Yoon Ah Yi, istikrarlı bir işe sahip olmak için bir an önce yetişkin olmak istemektedir

Sınıf arkadaşı Na Il Deung, Yoon Ah Yi ile rekabet eder, ancak birbirlerine karşı hisler beslemeye başlarlar.

Bir gün Yoon Ah Yi, terk edilmiş bir eğlence parkında sihirbaz Lee Eul ile tanışır. Sihre inanan insanlar için sihir gösterileri yapan birisidir. Gizemli bir kişidir; ona sihre inandığını söyleyen Yoon Ah Yi’yi teselli eder.

Türler: Müzik, Psikolojik, Dram, Fantezi

  • Kategori yok

Koreantürk, 2009 yılında kurulmuş ve kore dizileri söz konusu olunca akla gelen ilk isimlerden biri haline gelmiştir. Kore dizileri, romantik türde diziler başta olmak üzere bir çok türde dizi çeşidine sahiptir. Çoğu, Güney Kore günlük hayatından kesitler içermekle birlikte, fantastik, bilim kurgu ve benzer bir çok türde dizi ve film yelpazesine sahiptir.


DİZİ TÜRLERİ