Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

forex robotu

The Sound of Magic 1.Bölüm09 Mayıs,Pazartesi

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

indirmek için tıkla

Konusu: Lise öğrencisi Yoon Ah Yi, yarı zamanlı işlerde çalışarak kardeşinin ve kendisinin geçimini sağlamaktadır. Anne ve babasının nerede olduğunu bilmemekteler. Alacaklıları babasını evden uzaklaştırmıştır ve sonra annesi de kaçmıştır. Ancak, mali durumu kötü olmasına rağmen Yoon Ah Yi, akademik olarak okulunun en üst sıralarında yer almayı başarmakta. Yoon Ah Yi, istikrarlı bir işe sahip olmak için bir an önce yetişkin olmak istemektedir

Sınıf arkadaşı Na Il Deung, Yoon Ah Yi ile rekabet eder, ancak birbirlerine karşı hisler beslemeye başlarlar.

Bir gün Yoon Ah Yi, terk edilmiş bir eğlence parkında sihirbaz Lee Eul ile tanışır. Sihre inanan insanlar için sihir gösterileri yapan birisidir. Gizemli bir kişidir; ona sihre inandığını söyleyen Yoon Ah Yi’yi teselli eder.

Türler: Müzik, Psikolojik, Dram, Fantezi

Bilgi Notu:Çeviri: Pimboli & rümYSJ

spoiler