Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

The Suspect 201309 Aralık,Pazartesi

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Rapid, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Openload, reklam sekmesi açmaktadır. Bu reklam sekmesini hemen kapatıp başlatma tuşuna basın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Buna karşın hiç bekletmeden hızlı ve kaliteli izleme imkanı sunuyor. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden ok veya diğer alternatifleri seçmelilerdir.

Film İsmi: The Suspect Yılı: 2013 Türü: gerilim-Aksiyon Çeviri: gizzem & kayo & songulyalniz Konusu: Kuzey Kore tarafından terk edilen bir Kuzey Kore ajanı Güney Kore’ye yerleşir. Sonrasındaysa bir cinayet vakasında baş şüpheli olur. Cinayet vakasındaki kurban büyük bir şirketin CEO’sudur. Şimdi bu baş şüpheli gerçeği ortaya çıkarmaya çalışacaktır. “The Suspect”, aktör Gong Yoo’nun oynadığı ilk aksiyon filmidir. İndirmek İçin: TIKLA…

spoiler


kore dizileri