Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

The Wind Blows 5.Bölüm12 Haziran,Çarşamba

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.

Bu diziyi favorilerinize eklemek için üye girişi yapmalı yada üye olmalısınız.

Dil Seçeneği
Not:Flix, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:UpMp4, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Vza, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Rapid, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Orijinal Dil: Meraklısına videonun altyazısız halidir. Altyazılı izlemek için diğer partları seçiniz.

İndirmek için tıkla

Bilgi Notu:Çeviri: daffodilsky, PearlExo

spoiler


Bölüm hakkında düşünceleriniz:
Spoiler


The Wind Blows 5.Bölüm” için 3 Yorum
 • Cevapla

  nlgn♬♥Hanbin♥♬

  14 Haziran 2019
  19:43

  Adam boşanınca daha genç durmuş 🤣🤣 çeviri için teşekkürler

 • Cevapla

  hayalc

  14 Haziran 2019
  07:24

  aynen benim tanıdığımda öldü 6 yıl hastalığı çekti 6 yılın sonunda beyinin iyice küçülmesi sonucu kalp akciğer ve karaciğer yetmezliği başlayınca en sonunda toplu organ yetmezliğinden rahmetli oldu 61 yaşında idi Allah bu hastalığı kimseye vermesin çok zor ve sıkıntılı bir süreç

 • Cevapla

  Murat Ozgul

  11 Haziran 2019
  05:51

  Bu bölüm bayağı ağır oldu her iki taraf içinde. Beklenen atlama geldi bu bölümde sonu fena bitti yarın ki bölümü sabırsızlıkla bekliyorum.

kore dizileri