Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

The Wind Blows 6.Bölüm13 Haziran,Perşembe

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.

Bu diziyi favorilerinize eklemek için üye girişi yapmalı yada üye olmalısınız.

Dil Seçeneği
Not:VeryStream, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Flix, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:UpMp4, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Vza, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Rapid, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Orijinal Dil: Meraklısına videonun altyazısız halidir. Altyazılı izlemek için diğer partları seçiniz.

İndirmek için tıkla!

Bilgi Notu:Çeviri: PearlEx & daffodilsky

spoiler


Bölüm hakkında düşünceleriniz:
Spoiler


The Wind Blows 6.Bölüm” için 3 Yorum
 • Cevapla

  nlgn♬♥Hanbin♥♬

  14 Haziran 2019
  22:00

  Bu hastalığın konu olduğu bir sürü dizi izledim hep kötü bitti neden mucizeler olmuyorlar gerçekten kendimi biran onun yerine koydum ve kayışlar koptu biran önce tedavisi bulunmalı sonuçta hepimiz tehlike deyiz 😭😭😭çeviri için teşekkürler

 • Cevapla

  hayalc

  14 Haziran 2019
  09:14

  of off shark dizisinin sonunda çok ağlayınca dram izlemicem demiştim durup durup dramları buluyorum.Ama idol midol lerin oynadığı dizileri boşverin,bu dizide oyuncuların tecrübesi ve bize verdikleri duygu müthiş çok ağlıcam biliyorum ama mazoşist gibi izlemeye devam ediyorum.

 • Cevapla

  kübra

  14 Haziran 2019
  04:51

  Bu dizide çok ağlayacağım gibi duruyor. Alzheimerlı hali beni çok etkiliyor ve oyuncu süper oynuyor. Bu adamın dizilerinde nedense hep bir hüzün oluyor. 6 bölüm ard arda izledim. çeviri için teşekkürler.

kore dizileri