Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Time Renegades 201614 Şubat,Pazartesi

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not: Fembed video seçeneği ile izlemek için vpn uygulaması kullanmak gerekebilir.
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

İndirmek için tıkla

Konusu: 1983: Ji Hwan (Jo Jung Suk) müzik öğretmenidir ve yakın zamanda kız arkadaşı Yoon Jung (Lim Soo Jung) ile evlenecektir. Yoon Jung bir davaya karışır ve Ji Hwan onu korumaya çalışır. Soyguncu tarafından bıçaklandıktan sonra yaşam savaşı vermektedir.
2015: Dedektif Geon Woo (Lee Jin-Wook) bir şüpheli tarafından vurulmuştur. 30 yıl arayla yaşayan iki adam, aynı gün, aynı hastanede hayatları için savaşırlar. Ölümün eşiğinden döndüklerinde, iki adam rüyalarında birbirlerinin gözlerinden görmeye başlarlar. Gun Woo, geçmişte yaşanan bir davayı Ji Hwan’dan öğrenir. Gun Woo ayrıca So Eun (Lim Soo Jung) ile tanışır ve birlikte geçmişte meydana gelen davanın peşine düşerler.

Tür: Gerilim, Romantik, Dram, Bilimkurgu

Bilgi Notu:Çeviri: Jilwoo

spoiler