Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Unstoppable 201810 Ocak,Perşembe

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Mango, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Openload, reklam sekmesi açmaktadır. Bu reklam sekmesini hemen kapatıp başlatma tuşuna basın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Buna karşın hiç bekletmeden hızlı ve kaliteli izleme imkanı sunuyor. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden ok veya diğer alternatifleri seçmelilerdir.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

İndirmek için tıkla

Konusu: Dong-Chul(Ma Dong-Seok) ve Ji-Soo(Song Ji-Hyo) mutlu bir evli çiftir. Dong-Chul bir zamanlar ünlü bir gangsterdi ama farklı bir yol seçti. Bir gün Dong-Chul eve geldiğinde, evini dağınık ve karısını kayıp bir şekilde bulur. Dong-Chul daha sonra, karısından vazgeçmesi için para teklif eden birinden telefon alır.  Dong-Chul karısını kurtaracağına yemin eder.

Türü: Aksiyon, Suç

Bilgi Notu:Çeviri: Roden & Özlem08 & Rabiakaraaslan

spoiler


kore dizileri