Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

"

Voice 4

Voice 4 dizi konusu: Dizi, Voice Serisinin 4. sezonudur.

Gelişmiş işitme yeteneğine sahip bir seri katil ortaya çıkar. Seri katil, bu gelişmiş yeteneğini kullanarak insanları öldürmektedir. Bu nedenle, diğer bir işitme yeteneği gelişmiş biri “Kang Kwon Joo” (Lee Ha Na) köşeye sıkışır. Kang Kwon Joo, seri katili yakalamak için Dedektif Derek Jo (Song Seung Hun) ile işbirliği yapar. Derek Jo, hataya izin vermeyen biridir. LAPD’den (Los Angeles Polis Departmanı) bir ekip lideridir. LAPD ekibinde çok büyük çetelerle uğraşmıştır.

Bu arada Kang Kwon Joo, Do Kang Woo’nun ölümünden bu yana travma sonrası stres bozukluğundan muzdariptir, ancak hala acil durum 112 çağrı merkezinin lideri olarak görevlerini yerine getiriyordur.

  • Kategori yok

Koreantürk, 2009 yılında kurulmuş ve kore dizileri söz konusu olunca akla gelen ilk isimlerden biri haline gelmiştir. Kore dizileri, romantik türde diziler başta olmak üzere bir çok türde dizi çeşidine sahiptir. Çoğu, Güney Kore günlük hayatından kesitler içermekle birlikte, fantastik, bilim kurgu ve benzer bir çok türde dizi ve film yelpazesine sahiptir.


DİZİ TÜRLERİ