Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Voice 4 1.Bölüm19 Haziran,Cumartesi

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Orijinal Dil: Meraklısına videonun altyazısız halidir. Altyazılı izlemek için diğer partları seçiniz.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

İndirmek için tıkla

Konusu: Dizi, Voice Serisinin 4. sezonudur. Gelişmiş işitme yeteneğine sahip bir seri katil ortaya çıkar. Seri katil, bu gelişmiş yeteneğini kullanarak insanları öldürmektedir. Bu nedenle, diğer bir işitme yeteneği gelişmiş biri “Kang Kwon Joo” (Lee Ha Na) köşeye sıkışır. Kang Kwon Joo, seri katili yakalamak için Dedektif Derek Jo (Song Seung Hun) ile işbirliği yapar. Derek Jo, hataya izin vermeyen biridir. LAPD’den (Los Angeles Polis Departmanı) bir ekip lideridir. LAPD ekibinde çok büyük çetelerle uğraşmıştır.

Bu arada Kang Kwon Joo, Do Kang Woo’nun ölümünden bu yana travma sonrası stres bozukluğundan muzdariptir, ancak hala acil durum 112 çağrı merkezinin lideri olarak görevlerini yerine getiriyordur.

Tür: Dedektiflik, Suç, Gerilim

Bilgi Notu:Çeviri: rümYSJ & zeynebp

spoiler