Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

forex robotu

Welcome to the Guesthouse 201902 Haziran,Çarşamba

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

indirmek için tıkla

Konusu: Mezuniyetini iş aramak için erteleyen bir üniversite öğrencisi olan Joon Geun, bir kış dönemine başvuruda geciktiği için yurttan atılmıştır. Gangwon eyaletinin şiddetli kış şartlarında hayatta kalmak zorundadır. Yanlışlıkla bir sörfçülük misafirhanesini ‘Welcome Guesthouse’ bulur ve daha önce hiç sörf yapmamış olmasına rağmen buraya girer. Orada çalışırken ve nasıl sörf yapacağını öğrenirken, tipik zengin züppesi Seong Min ile kavgaya tutuşur. Aralarında bir rekabet olur ve iddiaya girerler. Kaybedenin gideceği bir sörf yarışı konusunda anlaşırlar. Joon Geun, “Welcome Guesthouse” üyelerinin yardımıyla eğitilirken, danışmanı onu çağırır ve yarış günü bir iş görüşmesi olduğunu söyler. Joon Geun, yarış ile röportaj arasındaki kararını veremez ve çok az zamanı kalmıştır…

Türü: Komedi, Dram

Bilgi Notu:Çeviri: kbranur57

spoiler