Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

When My Love Blooms 1.Bölüm26 Nisan,Pazar

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Vza, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Orijinal Dil: Meraklısına videonun altyazısız halidir. Altyazılı izlemek için diğer partları seçiniz.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

indirmek için tıkla

Konusu : Han Jae Hyun(Yoo Ji Tae) 40’lı yaşlarında bir adamdır.Yakışıklı,hırslı ve başarılı bir iş adamıdır.Zenginlik ve onur peşindedir.20’li yaşlarında üniversite öğrencisi(Jin Young)olduğu zaman farklı bir insandı.Öğrenci hareketinde yer almıştır.O zamanki ilk aşkı Yoon Ji Soo(Jeon So Nee)idi.Yoon Ji Soo(Lee Bo Young)ile uzun yıllar sonra yeniden karşılaşır. Yoon Ji Soo 40 yaşlarında bir kadındır.O bir anne ve bir taşeron işçisidir.Artık hayatı o kadar kolay değildir.Han Jae Hyun’un 20’li yaşlarındayken ilk aşkıydı.Yıllar sonra tekrar buluşurlar ve hayatlarının ikinci baharını yaşamaya başlarlar.

Bilgi Notu:Çeviri: jjuyy & Miracles

spoiler


kore dizileri