Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Why Her? 1.Bölüm06 Haziran,Pazartesi

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Orijinal Dil: Meraklısına videonun altyazısız halidir. Altyazılı izlemek için diğer partları seçiniz.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

indirmek için tıkla

Konusu: Oh Soo Jae (Seo Hyun Jin) yetenekli bir avukat ve Güney Kore’deki en iyi hukuk firması olan TK Hukuk Bürosu’nun en genç ortağıdır. Oh Soo Jae, davaları kazanma arzusu ve aynı zamanda egosunu her daim yüksek tutan ilkeleriyle yoluna devam etmektedir. Başarılı biri olmak için çok çaba sarfetti, ancak beklenmedik bir davaya karıştı ve bir hukuk fakültesinde yardımcı doçent olacak şekilde rütbesi düşürüldü. Bir gün hukuk okulunda Oh Soo Jae ve orada öğrenci olan Gong Chan (Hwang In Yup) tanışır. Gong Chan acı dolu bir geçmiş yaşamıştır ama hala hayata olumlu bakan sıcak birisidir. Oh Soo Jae’ye aşık olur ve onun için her şeyi yapar.  Choi Tae Kook (Heo Joon Ho) ise TK Hukuk Bürosunun başkanıdır. Arzularını tatmin etmek için yasadışı veya ahlaksızca bile olsa her şeyi göze alabilen birisidir.

Tür: Gizem, Melodram, Romantik

Bilgi Notu:Çeviri: yenizeynep & Woobinra

spoiler