Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Yaksha: Ruthless Operations 202214 Nisan,Perşembe

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not: Fembed video seçeneği ile izlemek için vpn uygulaması kullanmak gerekebilir.
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

indirmek için tıkla

Konusu: Takma adı insan yutan bir ruhtan alan (Yaksha) denizaşırı bir gizli operasyon ekibinin acımasız lideri, casuslarla dolu bir şehirde tehlikeli bir görev üstlenir.

Kang In, Çin’in Shenyang kentinde gizli bir NIS (Ulusal İstihbarat Hizmeti) operasyon ekibine liderlik ediyor. Takma adı, insanlara acı çektiren veya öldüren bir hayalete atıfta bulunan Yaksha‘dır. Kang In soğukkanlı bir adamdır. Her türlü aracı kullanarak amaçlarına ulaşmasını bilir.

Bu arada, Ji Hoon, Seul Merkez Bölge Savcılığında bir savcıdır. Ne olursa olsun yasaya uyar. Çin, Shenyang’a gider. Orada, Ji Hoon, Kang In ile karşılaşır.

Türler: Aksiyon, Gerilim, Gizem, Suç

Bilgi Notu:Çeviri: Ceren Özçelik

spoiler