Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

You Raise Me Up 1.Bölüm04 Eylül,Cumartesi

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not: Fembed video seçeneği ile izlemek için vpn uygulaması kullanmak gerekebilir.
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

İndirmek için tıkla…

Konu: Do Yong Sik(Yoon Shi Yoon), bazı sorunları olan 31 yaşında bir adamdır. Yıllarca memurluk sınavına hazırlanmıştır. Bu süre zarfında kilo almasının yanı sıra iktidarsızlık sorunu da yaşamaya başlamıştır. Bu rahatsızlığını gidermek için bir üroloji kliniğine gitmeye karar verir. Orada Do Yong Sik, ilk aşkı Lee Ru Da(Hani) ile karşılaşır. Klinikte ürolog olarak çalışıyordur. Lee Ru Da güzel bir görünüme sahip yetkin bir doktordur ve zengin bir aileden gelmektedir. Psikiyatrist olarak çalışan Do Ji Hyeok(Park Ki Woong)ile çıkıyordur. O Lee Ru Da ile aynı binada psikolojik danışma merkezi işleten bir psikiyatristtir.Varlıklı bir aileden gelip kusursuz bir görünüşe sahip olmasına rağmen kendini fazlasıyla beğenmiş biridir. Onun bu aşırı güvenini azaltmak için Lee Ru Da, erkek arkadaşına ilk aşkı Do Yong Sik’in ne kadar mükemmel biri olduğu hakkında böbürlenir. Bir gün Lee Ru Da hastanede Do Yong Sik ile yeniden bir araya gelir. O artık eskisi gibi değildir. Görünüşü geçmişlerinden tamamen farklıdır. Lee Ru Da itibarını kurtarmak için ona öz güvenini yükseltmesi konusunda yardım etmeye karar verir.
Tür: Tür: Romantik, Komedi, Dram

Bilgi Notu:Çeviri: ideta

spoiler